Keçiören Nakliyat

OFİS TAŞIMACILIĞI


Nakliye konusunda her ne kadar evden eve nakliyat daha detaylı ve zor gibi gözükse de aslında ofis nakliyesi de oldukça zor ve yorucu olabilmektedir. Özellikle büyük şirket ofislerinin taşınması konusunda deneyimli ekip ve profesyonel ekipman şarttır. Ofis taşımacılığı konusunda uzmanlaşan şirketimiz; personel eğitiminden gelişen teknolojiye adapte edilen donanımları sahiplenmeye kadar her alanda başarılı bir grafik çizmektedir. Hedef kitlemizin genel ortak ihtiyaçları belirlendikten sonra, izlenecek olan yol haritası detaylı olarak hazırlanmış ve şirket bünyesindeki farklı ekip personellerine uygulamalı olarak sunulmuştur. Bu yüzden gelebilecek her türlü olumsuz olaya karşın etkin risk analizleri yapılmış ve buna karşı gerekli tedbirler alınmıştır. Ancak her ofis tamamı ile aynı gereksinimlere ihtiyaç duymayacağı için firmalara özel sektörel bazda farklı şablonlar hazırlanmış ve farklılıklar burada daha net bir şekilde göz önüne serilmiştir.


Bir ofisin taşınmasında önemlilik derecesine göre hareket etmek gerekir. Elbette ki bir iş yerinin en öncelikli taşınırları ise kıymetli evraklarıdır. Dolayısıyla bu tür evrak ve dosyaların doğru şekilde korunması gerekir. Ofis taşımacılığı sektöründe yıllar içerisinde oluşan birikimi ile ön planda olan şirketimiz;  önemli evrak ve dosyaları öncelikle naylon koruyucu ile sarmakta, ardından kolilere paketleme işlemi yapmakta ve son olarak ta bu kolileri barkodlamaktadır. Böylece taşınma sonrası hangi kolide hangi çalışanı ilgilendiren evrakların bulunduğu ile ilgili bir problem yaşanmaz. Ofis mobilyaları ise herhangi bir çizilme ve çarpmaya karşı koruyucularla kaplanarak taşınır. Bu sayede beklenmedik durumlar için endişelenmeye gerek kalmaz.


Taşınma öncesinde iş yerine expertiz işlemi yapmak önemlidir. Bu sayede öncelikler daha rahat belirlenir ve son dakika sürprizleri yaşanmaz. Montaj işleri için gerekli olan araç ve gereçler hazırlanır. Şayet ofis yüksek katlarda ise ya da merdiven boşlukları çok dar ise, o zaman asansör yardımıyla açık havadan nakliye yapılır. Ofis taşımacılığı basite alınmaması gereken bir iştir. Çünkü dikkatsizce yapılan nakliyatlar sonrasında firmaların büyük zarara uğradıkları da görülmüştür. Dolayısıyla çalışılacak nakliye firmasının güvenilirliğinden ve uzmanlığından emin olmak gerekir. Şirketimiz deneyimli personeli ile size hizmet vermekten kıvanç duyar.

Etiketler

Ankara Nakliyat
Keçiören Nakliyat
Keçiören Evden Eve Nakliyat
Şehirler Arası Nakliyat
Şehir İçi Nakliyat
Evden Eve Nakliyat
Keçiören Nakliyat 2014 - Keçiören Evden Eve Nakliyat