Keçiören Nakliyat

                                  SİZİN İÇİN ÇALIŞAN NAKLİYAT

 

İki şehir arasındaki mesafe ne kadar uzak olsa da ev ve iş yeri adreslerini değiştirmek söz konusu olduğunda mesafeler engel teşkil etmemektedir. Tek bir gün içerisinde eşyalarınız yeni mekânlarına ulaştırılmakta ve sizler yalnızca bu mekânların keyfini çıkarmaktasınız. Sektöre varlığını devam ettiren ve en iyilerden olma yolunda ilerleyen şehirlerarası nakliyat olarak işinde uzman ekip ve en kaliteli ekipmanlar ile hizmetlerimizi sunmaktayız. Nakliyat karşıdan bakıldığında kolay gibi görünmektedir. Birçok kişi nakliyat firmalarının yapmış olduğu işi önemsemeyip kendi imkânları ile sorunsuz taşınabileceklerini düşünmektedirler. Fakat işe koyulduklarında daha karşılarına çıkan ilk engelde pes etmektedirler. Eşyaları toparlamak, zarar vermeden özenle taşıma yapacak kişileri ayarlamak, taşımayı yapacak olacak aracı bulmak sanıldığı kadar kolay değildir.

Akıllı olan, zamanının ve parasının kıymetini bilen kişiler yeni ev aldıklarında, farklı bir ev kiraladıklarında, tayinleri çıktığında ya da daha birçok farklı nedenlerden dolayı taşınmaları gerektiğinde profesyonel yardımlar almaktadırlar. İşine özen gösteren, müşteri memnuniyetine önem veren şehirlerarası nakliyat olarak bizler günün her saatinde gelecek olan telefonları beklemekteyiz. Müşterilerimizden gerekli tüm bilgileri aldıktan sonra öncelikle sigorta poliçesinin hazırlanması için ekspertiz adreslere ulaştırılmaktadır. Sonrasında ekip elemanlarımız eşyaların incelemelerini yaparak ihtiyaçları olan malzemeleri hazırlamakta ve işe koyulmaktadırlar. Her taşınma için bir plan çıkarılmakta ve bu doğrultuda çalışılmaktadır. Bu sayede hem hiçbir ayrıntı gözden kaçırılmamakta hem de üzücü olacak sorunlar da yaşanmamaktadır.


Nakliyat sektöründe hizmet vermekte olan firmalar için daha önceleri kat sayıları fazla olan binalara eşya taşımak oldukça korkutucu bir durum olmaktaydı. Binalar yapılırken eşyaları taşımak için eşya asansörleri yapılsa da doğru kullanılmadığı için çok kısa sürede arızalanmaktaydılar. Merdivenlerden büyük zorluklarla çıkartılan eşyalar ne yazık ki ekibi çok yormaktaydı. Fazla yorulan ekibin gücü kalmamakta ve taşımalarda istenilmeyen durumlar yaşanabilmekteydi. Fakat şimdilerde şehirlerarası nakliyat firması olarak bizim bünyemizde ve diğer nakliyat firmaları bünyesinde bulunan asansör sistemi işleri büyük ölçüde kolaylaştırmaktadır. Teknoloji harikası olan bu özel sistem sayesinde ekip daha az yorulmakta ve zamandan da büyük ölçüde tasarruf edilmektedir.

Etiketler

Ankara Nakliyat
Keçiören Nakliyat
Keçiören Evden Eve Nakliyat
Şehirler Arası Nakliyat
Şehir İçi Nakliyat
Evden Eve Nakliyat
Keçiören Nakliyat 2014 - Keçiören Evden Eve Nakliyat