Keçiören Nakliyat

                                                     YENİMAHALLE NAKLİYAT


Kaliteden ödün vermeyen ve müşteriye memnuniyet garantisi veren Yenimahalle nakliyat, bu amaçtaki hizmetlerine hızla devam etmektedir. Sürekli kendini geliştirmek adına yeni eğitimler, yeni stratejiler üzerine çalışmaktadır. En çok dikkat ettiğimiz şeylerden biride, bize emanet ettiğiniz ürünleri kendi malımız gibi korumak ve emanetinizdeki en ufak bir sorunda, sigortamız kapsamında size yardım etmektir. Eşyalarınızın güvende olduğunu bilmenizi de yeterli bulmayarak, hızlı çalışma alanında stratejiler belirledik ve çok ciddi bir çalışma planı yaparak, zamanında ulaşım ile memnuniyetinizi sağlama hedefini belirledik.


Nakliyat, günümüzde artık bir mecburiyet haline gelmiştir ve buda eşya sahiplerini bir arayışa sokmuştur. Yasal anlamda kanıtlanmış, duyulmuş, bilinen, eşyalarını güvence ve garanti altına alabileceği, merak ettiğinde sorabileceği ve hızlı teslim alabileceği bir nakliye aracına gerek duyulmuştur. Bu ihtiyaçların hepsini karşılama amacına hizmet eden Yenimahalle nakliyat, bu alanda sizlere en iyi şekilde hizmet etme garantisi vermektedir. Aynı zamanda geniş bir çevre tarafından tanınmış olan nakliye hizmetimiz, birçok tecrübeye sahip bir yer olarak güveninizi sağlamaya yardım etmektedir. Bizi seçmekte pişman olmayacağınız bir diğer özellik ise, işini iyi bilen ve bu işte tecrübe sahibi çalışanlarımız olmasıdır.


Sizin malınız, bizim malımız diyerek eşyalarınıza vereceğimiz önemi belirtmiştik. Bu önem dahilinde çalışmalarımızın bazılarından bahsedelim. Öncelikle her türlü tamir ve bakımları düzenli olarak yapılan araçlarımızda, aracı kullanan şoförlerimiz ciddi bir eğitimden geçmektedir. Bu eğitim doğrultusunda işini yapan çalışanlarımız aldıkları eğimler üzerine tecrübeler kazanmakta ve tecrübeli çalışanlarımız ile emanetleriniz için çok sıkı tedbirler almaktayız. Yasal yollardan çalışıp emek harcayan Yenimahalle nakliyat, bu alanda da kendine güvenmektedir. Her türlü yasal kontrole açık olarak ise bu güvenini ispatlamaktadır. Alanında uzman olarak çalışan nakliye ekibimiz ve oluşabilecek tüm olumsuzluklar karşısında sigorta ile iş birliği yaparak bütün zararlarınızı karşılamamız hususunda, sizi memnun edeceğimize inanıyoruz. Kısacası bütün imkanlarımızı sunuyor ve nakliye işlemlerinde sizlere yardım etmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Yasallık, güven, hız, danışma, koruma ve eşyalarınızı paketleme hususunda da sizlere en iyi imkanları sağlayacak ve  sizlere bu ihtiyacınız doğrultusunda her daim memnun etme gayretini sarf edeceğiz.

Keçiören Nakliyat 2014 - Keçiören Evden Eve Nakliyat