Keçiören Nakliyat

BATIKENT NAKLİYAT

Herkesin hemfikir olacağı gibi, taşınma işlemleri güvenilir firmalar ile çalışıldığı takdirde verimli sonuçlar doğurmaktadır. Batıkent nakliyat olarak firmamız, evden eve nakliyat işinde deneyim ve güven ile sabit olmaktadır. Evden eve taşınma esnasında ilk olarak firmamızın bünyesinde çalışmakta olan ekip arkadaşlarımız tarafından gerekli olan incelemeler yapılır ve eşyaların analizi gerçekleştirilir. Bu esnadan sonra da müşterilerimize nakliye hakkında gerekli olan bilgiler ve nakliye fiyat bilgisi verilmektedir. Eğer ki karşı tarafla nakliye konusunda bir anlaşmaya varılır ise, kısa bir zaman zarfı içerisinde tüm gerekli olan işlemler uygulanır. İlk olarak, mobilya konusunda tecrübeli olan kalifiye elemanlarımız eski yerinden sökülmesi gereken mobilyaları söker ve bu mobilyaları hiç hasar görmeyecek bir biçimde ipler, kağıtlar ve battaniyeler ile sararak ambalajlama işlemini uygularlar.

Daha sonra bu sökülen ambalajlama işlemi yapılmış mobilyalar geniş araç filomuzdaki araçlardan birine büyük bir titizlikle tekrar ambalajlı bir biçimde yükleme işlemi yapılır. Daha sonra da götürülen yere evden eve nakliyat işlemi sonlandırıldıktan sonra, eşyalar istenilen odalara götürülür ve paket, ipler gibi ambalaj malzemeleri üzerlerinden çıkarılır. Batıkent nakliyat olarak uzun bir zamandan beri sizlere hizmet vermekteyiz. Gerek verdiğimiz hizmet ile gerekse de sergilenen tavır ile yıkıcı olmak yerine yapıcı olarak, dürüstlükten ve kaliteli hizmetten hiçbir şekilde ödün vermemekteyiz. Bundan dolayı da müşterilerimizin takdirini kazanarak, emin adımlarla ilerlemekteyiz.

Siz değerli müşterilerimizin her türlü eşyalarının güvenli olması ve hiçbir hasar görmeden teslimatının yapılması bizler için son derece önemlidir. Bunun için de mobilyaların, beyaz eşyaların ve de diğer tüm eşyaların ambalajlanmasında deneyim sahibi arkadaşlarımız gerçekleştirilmektedir. Eşyalarınız için en sağlıklı nakliye sağlanabilmesi için, evden eve ve de şehirden şehre bu işte uzman olan ekip arkadaşlarımızla en hijyenik ve de en kaliteli malzemelerimiz ile sizlere destek olamaya devam etmekteyiz. Eğer sizler de Batıkent nakliyat bizlerden yardım almak ya da ilk önce aklınızda bulunan sorulara doğru ve en kolay yoldan cevap bulmak isterseniz, yapmanız gereken tek şey bizlerle iletişim haline geçmek olacaktır.

 

Keçiören Nakliyat 2014 - Keçiören Evden Eve Nakliyat