Keçiören Nakliyat

EN İYİ NAKLİYATI BİZ YAPARIZ

Şirketimiz, deneyimli ve uzman temsilcilikleri ile bu konuda en güvenilir yerlerden biriyiz. Ve bu alanda uzun yollardan gelen deneyimlere sahip olarak hizmet vermekteyiz. Eşyalarınızın yoğunluğu ne kadar olursa olsun Eryaman nakliyat Türkiye’nin her yerine özenle taşımaktan mutluluk duyarız. Bizim yaygınlaşmamızdan bu yana, bu sektörde önemli yatırımlar yaparak kurumsal yapısın güçlendirmişizdir. Hizmetlerimiz kesintisiz her gün devam etmektedir. Profesyonelliğimizin verdiği özgüven ile sizlerin yeni evinize ya da yeni ofisinize güven içinde taşınmanız için çaba sarf etmekteyiz.  Eşyalarınızın çokluğuna göre ne tip evden eve kamyonuyla nakliyatı tespit ederiz.  Aynı zamanda çalışacak ekip ile eşya hakkında bilgi paylaşımı yaparak ekibin oluşumunu yaparız.

Taşımacılık sektöründeki en zorlu, zahmetli ve riskli olan taşımacılık çeşidi ise şehirlerarası olandır. Eğer taşımacılık hizmeti için kaliteli müşteri memnuniyetini prensip edinmiş yer olarak bizi seçerseniz kesinlikle taşımacılık işi Eryaman nakliyat ile daha hızlı ve kolay geçecektir. Taşıma işlerinde biz her zaman kalite ve hizmeti ön plana çıkarmayı amaçlamaktayız. Bu kapsamda taşıma yapmadan önce bazı ayrıntılı çalışmalar yaparak işimizi en az sorun ile ve müşterilerimizin memnuniyet içerisinde bırakma gayreti sunmaktayız. Öncelikle taşıma işlemi için bizlere başvuran müşterilerimizin evlerine deneyimli ve tecrübeli eleman göndererek taşınacak olan eşyaların ve ürünlerin durumunu kontrol ettirtilip nasıl bir araç ile taşınacağı ve taşıma sırasında hangi önlemler alınabileceğini incelemekteyiz.

Taşıma işlemi için müşteriden talep edilecek olan ücreti de bu kontrol işlemlerinden sonra netleştirmekteyiz. Bu şekilde alınan bilgiler ile hem taşıma işlemi için kullanılacak araç ayarlanmakta, ham da taşıma işlemi yapılacak olan eşyaları tanımlanmaktadır. Taşıma ekibimizin nasıl bir yük ile karşılaşacağı, nasıl bir güvenlik önlemi alacağı, nasıl bir paketleme yapacağı gibi bilgiler elde etmekteyiz. Bu sayede de oldukça uygun fiyata Eryaman nakliyat olarak kaliteli bir hizmet sunmaktayız. Eşyalarınızın nakliyesinde profesyonel bir taşıma sistemi sunmaktayız. Özünde eşyaların zarar görmeden bulundukları konumda sökümleri ve ambalajlamaları yapılarak başka bir eve nakliyesi ile tekrar montajları yapılarak kullanıma hazır hale getirilmesi işlemini çok güvenli şekilde yapmaktayız.

Keçiören Nakliyat 2014 - Keçiören Evden Eve Nakliyat