Keçiören Nakliyat

NAKLİYAT BİZİM İŞİMİZ

Nakliyat üzerine kurulmuş bir şirkettir. Gölbaşı nakliyat firmamız da taşımacılın güvenli ve kaliteli yapılması gerektiğini ve taşıma işlemlerinin müşterilerle daima paylaşılması gerektiğini savunmaktayız. Bizim önceliklerimiz müşteri memnuniyeti ve müşterinin bir dahaki taşınmada bizi tercih etmesidir. Hizmetlerimiz müşterilerimize en iyi şekilde taşıma hizmeti vererek bizlerden memnun ayrılmalarıdır. Bizim gibi büyük çaplı şirketlerin yapabileceği en önemli hizmet sektörüdür. Biz gibi önemli bir sektörde müşterilerin eşyalarının hasar görmesi veya eşyalarının sıkıntılı olarak taşınmasını tamamı ile ortadan kaldırmaktır. Sizlere taşımacılık hizmetimizin detaylarını anlatıyoruz. Hizmetimizde önce evinizin konumunu, kat durumu, eşyaların bilgisi gibi daha birçok detaylı bilgiler ile müşterilerimize en iyi şekilde makul ve ekonomik fiyat teklifi sunmaktayız.


Biz anlaştıktan sonra taşınmanın günü geldiği zaman duruma göre ekibimizi oluşturur ve eğer evde sökülmesi gereken dolaplar var ise marangozcumuzu da ekibimize dâhil ederiz. Gölbaşı nakliyat olarak iş paylaşımı ile eşyaları derler toparlarız ve eşyaları özel strejler ile ambalajlayarak paketleriz.  Hasar görmeyecek şekilde en iyi paketlemeyiz yaparız. Eşyalarımı toplamada ise elbise ve mutfak eşyaları var ise özel elbise dolaplarımızı ve özel mutfak eşyaları için dubalarımızı getirerek elemanlarımız tarafından dikkatli ve hasar görmeyecek şekilde eşyalarınızı özenle toplarız ve eğer eviniz yüksek katlarda ise modüler asansör yardımı ile eşyalarınızı araç içerisine daha güvenli şekilde yüklemesini sağlarız.


Eşyalarınızı araç içerisine dikkatli ve hasar görmeyecek şekilde istifini sağlarız. Aracımızı yeni istikametine doğru süreriz. Ve taşımacılığın en önemli kumsunu atlatmış oluruz. Gölbaşı nakliyat her hizmetimiz böyle detaylı, dikkatli ve disiplinli planlar üzerine müşterimize sunmaktayız. Sizlere en iyi şekilde hizmet etmek için hep çalışmaktayız. Hizmetlerimizi en iyi şekilde sizlere sunmak için çabalıyoruz. Nakliyat şirketi olarak siz müşterilerimizin bizlere söylediği güzel sözler şirketimizin kaliteli hizmetleri doğrultusunda bizden memnuniyetleri ve şikâyetleri tarafsız bir şekilde sizlerle paylaşmaktayız. Paylaşım sonunda bizim hakkımızda bilgi edinmeniz ve bu bilgilerle sizlere en iyi hizmeti sunmaya çalışmaktayız. Nakliyat ile bir işiniz olduğu zaman bizi bir telefon ile ararsanız nakliyat işlerinizi kaliteli bir şekilde yaparız.

Keçiören Nakliyat 2014 - Keçiören Evden Eve Nakliyat