Keçiören Nakliyat

                                                           BALA NAKLİYAT

Eğer eşyalarınız yeni alınmışsa veya sizin için özel bir değere sahipse, bir de eviniz kiradaysa, bazen hayat şartları gereği taşınmanız gerekebilir. İster istemez eşyalarım zarar görecek mi diye korkarsınız. Bu aşamada, bizim olduğumuz yerde eşyalarınızın güvenliği de vardır diyerek sizleri teselli eden Bala nakliyat ile tanışmanızı sağlayacağız. Nakliye ekibimizin önceliği, eşyalarınızın güvenliği ve hasar görmemesidir. Eşyalarınızı paketleme yapmaktan da ziyade, ister istemez parçalanacak türden dolaplarınızı tekrar monta ederek, sizlerin eşyalarımız zarar görecek korkusunu giderecek ve sizlere taşınmanın aslında hiçte zor bir durum olmadığını, eşyalarınızın çok güzel ve hatta eskisi ile aynı kalitede olacağını kanıtlayacağız.

Paketleme işlemlerine de aynı şekilde özen gösteren Bala nakliyat, uzman paketleme ekipleri ile birlikte, çok kaliteli bir paketleme yapacak ve kırılacak türden eşyalarınızı için de özel yapacağı paketleme işlemi ile de içiniz rahat bir şekilde nakliyenizi gerçekleştireceğiz. Önceliğimiz sizlerin eşyalarının güvenliğidir. Bu yüzden eşyalarınızın en ufak bir zarar görmesi halinde, sigortalı araçlarımızdan, her türlü zararı temin edebileceksiniz. Ama şuna emin olun ki, bu zararın oluşmaması için, gerek paketleme çalışanlarımız, gerekse araç kullananlarımız sıkı bir eğitimden geçiyor, belli tecrübeler kazanıyor ve işini en iyi şekilde yapmak için bir emek sarf ediyor. İstem dışı olan bu olumsuzluklar içinde yine sizlere memnuniyet garantisi vermekteyiz.

Araçlarımız ve nakliye çalışanlarımız, gizli bir firma değildir. Halk tarafından bilinmiş, devlet tarafından onaylanmış, yasal bir firmadır. Yasal olduğu için size her türlü yasal imkânları sağlamakla beraber, sizlerin güveninizi kazanmaktadır. Eşyalarınızın güvenliği çok önemlidir. O yüzden nakliye firmasını da güvenli yerden tercih etmek zorunlu hale gelmiştir. Gerek paketleme işleminde, gerekse teslim edilmeme gibi konularda yapılacak olan olumsuzluklar dâhilinde yasal olarak bir hakkınız olmayan yer ile anlaşırsanız, ciddi zararlar görürsünüz. Bu aşamada Bala nakliyat sizlere şunları sunmaktadır: sigortalı ve bakımlı araçlar, belli eğimler vererek uzmanlaştırdığımız ve büyük tecrübeler edinmiş paketleme, montalama ve ulaştırma ekibimiz ile hızlı bir teslimat, oluşacak herhangi bir olumsuzluk halinde ise yasal haklardan faydalanarak eşyalarınızı güvenceye almanızı sağlayacağız.

Keçiören Nakliyat 2014 - Keçiören Evden Eve Nakliyat