Keçiören Nakliyat

Mamak Nakliyat

Ankara’nın hızla gelişen nüfusu ve modern mimarisiyle önemli semtlerinden birisi olan Mamak’ da şirketimiz Evden eve nakliyat olsun ofis işyeri, banka fuar taşınması olsun bir çok nakliye alanlarında hizmetler vermektedir.

Bu bölgede genelde Askeri personellerimiz, kamu ve resmi daire amirlerinin çok olması burada hizmet verdiklerini idda eden ama aslında hayali olarak çalışan sözde nakliyatçıların tabiri caizse ekmeklerine yağ sürmüştür. Bundan faydalanarak kurumsal bir evden eve nakliye firması olduklarını beyan edip Siz değerli müşterilerimizi mağdur edip eşyalarınıza zararlar vermektedir.

Mamak evden eve taşımacılık çalışmalarında kurumsal kimlik vasfı olan yetki belgeleri ve şehirlerarası nakliye hizmeti verebilmek için gerekli olan belgelerin hepsini tamamlayan şirketimiz Ankara ve semtlerinde kaliteli bir çok taşımacılık işlemi gerçekleştirmiş ve birden fazla referansa imza atmıştır.

 

Taşıma sırasındaki eşya yıpranma ve kırılmalarına karşı, bütün eşyalar, gerekli ve uygun ambalajlama malzemeleri ile ambalajlanarak araçlarımıza yüklenir. Yükleme öncesi çizilebilir yüzeyler ve mobilyalar havalı naylon veya battaniye ile paketlenerek ambalaj ipi yada ambalaj bantları ile sabitlenir.

 Özellikle beyaz eşyalar havalı naylon ve karton ambalajla ambalajlanır . Alt üst işaretlemesi yapılarak istiflenir.

 

Mutfak eşyaları  vb. eşyalarınız aralarına ambalaj kağıtları ve havalı naylonlarla sarılarak, plastik fıçılar içine yerleştirilir. Eşyaların taşıması, araca yüklenmesi ve eve çıkarılması aşamasında kırılabilecek eşyalar özenle taşınır. Araca alınan eşyalar battaniye ve ambalaj ipleri ile sabitlenir. Bütün eşya taşıyan araçlar kapalı kasa araçlar olup, araçların su toz almaları söz konusu değildir.Araç şoförleri eşyayı gideceği yere götürürken uygun hızda ve dikkatli bir şekilde götürürler.

 

 

Keçiören Nakliyat 2014 - Keçiören Evden Eve Nakliyat