Keçiören Nakliyat

Esat Nakliyat

Esat Nakliyat Ankara geneli ağırlıklı olmak üzere evden eve nakliyat talepleri yoğunluk göstererek firma ve müşteri bilinçlendirme ve önerilerimiz doğrultusunda taşınmak sorun olmaktan çıkacak iki taraflı problem yaşanmasını minimum seviyeye indirmeyi amaçlamaktayız.
Öncelikle firma seçimi yapılmadan önce ekspertiz için yeterli zaman bulamıyorsunuz. Aracın binaya ortalama park mesafesini tahminde bulunun evinizdeki eşyaların oda oda listesini çıkarırken dikkat ediniz ardiye ve balkon eşyanızı unutmayınız unutmayın ki önemli olan kaba eşya değil taşınması zor olan eşyanın toparlanması ve ufak tefek dediğimiz kişisel eşyanın yoğunluğu bu işlem zaman aldığı gibi yorucu işlem olmakta zaman açısından sorun yok ise mutlaka ücretsiz ekspertiz talebinde bulunun.

Nakliyat şirketi ile ekspertiz veya iletişim yolu ile anlaştınız verdiği hizmet konusunda bilgi talep edin kullanılan malzeme, gönderdiği araç ev eşyanızı alacak kapasitesi ve eleman sayısını mutlaka sorun taşınma sonrası eşyaların dekorasyonunu yapıyor mu yapılan bu işlem evinizin yerleşmesi sonucu rahatsızlanma riskini ortadan kaldıracaktır. Dekorasyonu yapılarak kurulan eşyalar kolili kişisel eşyalarınız odalara istiflenmiş şekilde bırakılması evde tek olsanız bile yerleşimde büyük kolaylık sağlayacaktır.

Taşınma sonrası bir günde bitmeyeceği gibi bir odayı yaşama alanı olarak belirleyin eşyanın kurulumu perdelerin montajı yapılmasını isteyin geri kalan odaları plan yaparak günlere yayarak yerleşimini yapabilirsiniz aceleye gelmeyecek bu işlemler doğrultusunda bir an önce bitmesini istediğiniz evden eve taşıma eşya paketleme işleminde kalıcı sağlık problemleri yaşayabilirsiniz örnek vermemiz gerekirse bel fıtığı ve halk dilinde göbek düşmesi aşırı yorgunluk sonrası tansiyon düşmesi ve baygınlık gibi sorunlar yaşayabilirsiniz. Yeni evinize yerleştiniz ve gerekli evrak ve yükümlülükleri olan fatura, nüfus ve muhtarlık bulunan bilgilerinizi adresinizi devrini yaptırın. Bu yorucu işlem sonrası memnun kaldığınız taşımacılık firmasını numarasını rehberinize kayıt edin yakın çevrenize tavsiyede bulunarak arkadaşlarınızın iyi hizmet sonrası indirim almasını sağlayabilirsiniz. İstanbul nakliye firması olarak hizmet anlayışı ve kurumsal pozisyonumuz kaliteyi ön plana getirerek önceliğimiz güvenli taşımacılık anlayışını getirmiştir. Uzman eleman kadromuz dahilindeki iş taleplerinde dışarıdan eleman tedariği yapmıyor, rezervasyonumuz dolmuş ise uygunsa ileri tarihli uygun değilse hizmet veremeyeceğimizi beyan etmekteyiz.

Keçiören Nakliyat 2014 - Keçiören Evden Eve Nakliyat