Keçiören Nakliyat

Ayrancı Nakliyat

Taşımacılık hizmeti almadan öncelikle eviniz içinde her hangi bir hazırlık yapmanıza gerek bulunmamaktadır. Firmamız sebebi ile ev içerisindeki mobilyalar, elektronik eşyalar, kırılması söz konusu olan her eşya, eşya tipine, çeşidine müsait ambalaj malzemeleri ile paketlenerek taşınma hazır bir hale getirilir. Eşyaların ulaştığı yerde size değerli müşterimize azalma gösteren görev eşyalarınızı zevkinize göre dizmek kalır.

Ev arasında olan bütün mobilya eşyalarınız özenle usta bireyler vasıtası ile demonte aşaması görmesi gerekir. iyi bir demonte görmeyen mobilya, eşyaların gideceği yerde kurulum sırasında birtakım sorunlar teşkil edebileceğini unutmayınız. Eski evinizde olan bütün mobilya eşyalar Ayrancı evden eve nakliye firması bünyesinde çalışan ehil marangozlarımız vasıtası ile özenle mobilyaların parçaları birbirinden ayrılır ve önceden belirlenen numarası ile montaj aşaması tamamlanır.

Amacımız nakil hizmetlerinde her süre nakit kazanmayı ikinci planda tutarak müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktır. Müşterimizin evden eve nakliyat hizmetlerinden olan bütün beklentilerini biliyor size hususi esnek, ekonomik ve kaliteli taşımacılık hizmeti üretiyoruz. hiçbir biçimde strese girmeden yalnızca evinizin anahtarını, eşyaların yeni taşınacağı adresi bize bırakın, gerisine karışmayın.

 


Keçiören Nakliyat 2014 - Keçiören Evden Eve Nakliyat