Keçiören Nakliyat

Oran Nakliyat

Günlük hayatımızın büyük bir bölümünü geçirdiğimiz ve daha net tabirle huzur bulduğumuz yaşam alanlarımızın çok özel olmasına dikkat ediyoruz. Birçok insan ömrü boyunca kendi evine sahip olabilmek ve daha iyisine kavuşabilmek için daha fazla çalışıyor. Yeni bir ev hepimizi çok fazla heyecanlandırıyor ve bizim için daha özel bir yere sahip hale geliyor. Kiradan kurtulup kendi evimizde oturmak sanırım birçoğumuzun en büyük hayali ve bu hayali gerçekleştirdiğimiz gün aslında büyük bir sıkıntı da bizleri bekliyor. Yeni bir eve taşınmak büyük zulüm ve çok fazla zaman kaybı demek! İşleriniz aksıyor, yeni eşyalar sıkıntı yaratıyor, taşınma sırasında birçok sorun meydana geliyor vs.  Bizler bu sıkıntıları en aza indirgemek ve sizleri bu stresten en iyi şekilde kurtarmak adına çalışmalarımıza devam ediyoruz.

 

Oran evden eve nakliyat olarak siz değerli Pendik halkını yeni yaşam alanlarına en kısa sürede taşıyor ve elinizi hiçbir şeye sürmeden evinizi döşüyoruz. Zaman kaybı yaşamanıza da engel oluyoruz ve mümkünse gün içerisinde yeni adresinize sizleri taşıyoruz. Evden eve nakliyat hizmeti veren çok sayıda firma var ve bizler her müşterimize diğer firmalar ile bir kıyaslama yapmalarını söylüyoruz çünkü kalite ve fiyat olarak ne kadar iyi olduğumuzu görmelerini istiyoruz. Piyasayı düşürmek gibi bir amacımız yok ancak fiyat olarak daha düşük rakamlar sunarak müşterilerimizi daha fazla memnun etmek istiyoruz.

 

Oran evden eve nakliyat firması olarak kaliteyi her geçen gün biraz daha üst seviyelere taşıyor ve fiyatlarımızı da aynı oranda gerilere çekiyoruz. Taşınma işlemlerinde sorun yaşamanızı istemiyoruz çünkü bu sektöre karşı büyük bir ön yargıya sahip olduğunuzu biliyor ve bu ön yargıları yıkmak adına sigorta hizmetleri de sunuyoruz. Ürünlerinizin başına gelebilecek olan her türlü sorundan biz sorumluyuz! Taşınma öncesinde gerekli sözleşmeyi imzalıyor ve imzalatıyoruz, bu sayede ürünlerinize herhangi bir şey olursa sorgusuz sualsiz ödeme yapıyoruz. Şimdiye karda böyle bir sorun yaşamadık ve profesyonel ekibimiz sayesinde yaşamayacağımızı da düşünüyoruz. Bize güvenen ve yanımızda yer alan tüm müşterilerimize teşekkürü borç biliriz.


Keçiören Nakliyat 2014 - Keçiören Evden Eve Nakliyat