Keçiören Nakliyat

Pursaklar Nakliyat

Pursaklar Evden eve nakliyat uygulaması ile şehirlerarasında eşyanızın yüklü olduğu aracın yerini anlık olarak takip edebilecek, boş evden eve nakliyat firmalarını ve güzergahlarını kolayca görebileceksiniz.
Uygulama ile şehir seçerek bu şehirde boş bulunan evden eve nakliyat firmalarını araçlarının ne kadarının boş olduğunu ve dönecekleri şehri kolayca öğrenebileceksin. Böylece eşyalarınız için boş dönecek evden eve nakliyat firmalarını seçerek 30%'a varan oranlarda tasarruf edebilirsiniz.


Aracın boş mu veya parça eşya mı arıyorsun? Aracının Durumunu uygulamada güncelle müşterilerin seni kolayca bulsun. Boş dönüşlerini en aza indirmek için uygulamayı hemen telefonuna indir ve kullanmaya başla.
Eşyanızı yüklediğiniz nakliyat firmasının kamyonunu daha önce uygulamaya yüklemesi durumunda, kamyonun plakasını uygulamaya girerek anlık olarak kamyonun bulunduğu yeri haritadan görebileceksiniz. Uygulamayı telefonunuza indirerek anlık olarak eşyalarınızın yüklü olduğu kamyonu ücretsiz olarak takip edebileceksiniz.


Uygulamaya kaydettiğin kamyonlarını anlık olarak nerede olduğunu görebilecek böylece müşterilerine daha net bilgiler verecek memnuniyeti arttırmış olacaksın. Yapman gereken tek şey uygulamayı ücretsiz olarak telefonuna indirmek ve uygulama yüklü telefonu kamyon şoförüne vermeniz çünkü konum bilgileri telefonunuzdan otomatik olarak alınır.

Keçiören Nakliyat 2014 - Keçiören Evden Eve Nakliyat