Keçiören Nakliyat

Balıkesir Nakliyat

Firma olarak evden eve nakliyat için taşıma yetki belgelerine (K-1 ve K-3)  sahip olmanın yanı sıra son model araçlar ve Avrupa’dan ithal havalı naylonlar ile eşyalarınızı taşımaktayız. Amacımız her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, en iyi hizmeti en uygun evden eve nakliyat fiyatları ile siz değerli müşterilerimize sunmaktır.

Evden Eve Nakliyat denince bir evin eşyalarının nakliyat firması tarafından paketlenmesi, kırılacak eşyaların kolilenmesi, askılı elbiselerin askılı dolaplarla taşınması, mobilyaların demonte ve motajı, beyaz eşyaların bağlantılarının gerçekleştirilmesi ve tüm bunların sonunda yeni taşınan evde hazır ve kullanılabilir duruma getirilmesi olarak algılanabilir. Profesyonel nakliyat firmaları tüm bu yazdıklarımızı harfiyen yerine getirirler. Siz değerli müşterilerimize sadece özel ve şahsi eşyalarınızı toplamak kalıyor.

Balıkesir Evden Eve Nakliyat olarak taşıma esnasında her türlü paketleme, nakliye, varış yerindeki gümrük işlemleri, eve teslimi ve evde kolilerin açılması, mobilyaların yerleştirilmesi ve demonte edilen mobilyaların tekrar monte edilmeleri itinalı bir şekilde tarafımızca yapılmaktadır.

firmamız profesyonel kadrosuyla şehir içi ve şehirlerarası evden eve nakliyat, ofis, banka, parsiyel ve diğer taşımacılık hizmetlerini sizlerin isteğiniz ve arzunuz doğrultusunda güvenle taşımaktadır. Kurumsal yapımızla ve profesyonel ekibimizle güven içinde eşyalarınızın taşımacılığını yapmaktayız.


Keçiören Nakliyat 2014 - Keçiören Evden Eve Nakliyat