Keçiören Nakliyat

İzmir Nakliyat

İzmir evden eve nakliyat ve taşımacılık yapan firmamız 28 yıllık tecrübesi ile uzun yıllardan beri hizmet kalitesini durmadan arttırarak kaliteli taşımacılığı hedef edinmiştir.

İzmir merkez ve etrafı için asansörlü nakliyat aracımızı devamlı hazır halde bekletmekteyiz. İzmir asansörlü taşımacılıkta sizlerle 15. Yılımızı yaşıyoruz.

Eşyalarınız için gerekli ambalaj malzemelerimiz bulunmaktadır. Ayrıca ücret ödeyip satın almazsınız, devamlı yenilediğimiz eşya ambalajlarımızla İzmir evden eve nakliyat için hazır bekletiyoruz.

Eşyalarınız için sigorta hizmetimizi yıllardır yapıyoruz. Müşterilerimizin korkusuz bir şekilde eşyalarını taşımakla hem onları rahatlatıyoruz hem de İzmir güvenli taşımacılığın bir örneğini sorunsuz yapıyoruz.

İzmir içi ve dışında trafik kullarına bağlı şoförlerimiz ile hem eşyalarınız hem de araçlarımız güven altındadır. İzmir evden eve nakliyat için çalışan araçlarımızın hepsi trafik sigortaları ile hızlı ve güvenli taşıma yapmaktadırlar.

Eşyalarınız yanında isterseniz bayan personellerimiz tarafından elbiselerinizi bile itinayla paketleyerek taşıyoruz.

Bayan personel isteyen müşterilerimize personellerimizi yönlendirmekteyiz. Huzurlu ve güvenli taşımacılığın lider firması İzmir Keçiören  evden eve nakliyat.


Keçiören Nakliyat 2014 - Keçiören Evden Eve Nakliyat