Keçiören Nakliyat

Sivas Nakliyat

Keçiören evden eve taşıma işleri sıradan bir iş değil bizim bugüne kadar yaptığımız işler yapacaklarımızın teminatıdır. Özellikle evden eve taşımacılık işinde çok iddialıyız, diğer sektörlerde de iddialıyız, mesela fuar taşıma ama evden eve nakliyat işi bizim genel işimiz. Çelik kasa ve piyano işide bizim uzmanlık alanlarımızdan, Çelik kasa ve piyano taşıma işi kayışlı elamanlarımız tarafından taşınır
Deneyimli taşıma elemanlarımız Gardrop vesaire söküp kurma işlerini itina ile gerçekleştirir. Elbiseleri kendi tasarladığımız elbise dolaplarımıza diziyoruz, Eşyanın taşındığı yerde dolabı monte ettikten sonra elbiseleri yerine diziyoruz. 

Sivas nakliyat olarak; Biz her müşterimizi veli nimetimiz olarak gördük, Hiçbir müşterimizi kırmamaya elimizden geldiği kadar özen gösterdik, Bundan sonrada aynı titizlikte devam etmekteyiz, Gönlümüz sizlerin üzülmesinden yana değil, sizlerin memnuniyeti bizleri çok mutlu eder, çünkü biz yaptığımız işin bilincindeyiz, biliyoruz ki bir müşteri bin müşteridir, Bütün işlerimizi bu anlayışla yapıyoruz. Ekspertizimiz ücretsizdir eşyalarınızı yerinde görüp anlaşma sağlandıktan sonra sözleşmesini yapar. Başta Ankara olmak üzere. Şehirler arası 81 ilde hizmet vermekteyiz.


Keçiören Nakliyat 2014 - Keçiören Evden Eve Nakliyat