Keçiören Nakliyat

Malatya Nakliyat

Malatya evden eve nakliyat; Ev taşıma işlerinizde evinizde bulunan mobilya ve beyaz eşyalar demonte edilir. Demontesi yapılan eşyalar hijyenik ambalajlama malzemeleriyle sarılır. İkinci adreste monte ve dizaynı profesyonel marangozlarımız tarafından yapılır. Evden eve nakliyat şirketlerinden farklı şekilde çalışan firmamız, evden eve nakliye işlerinizde evinizde bulunan tüm ufak ve kırılacak eşyaları hijyenik paketleme malzemeleriyle sarar ve koliler. Koli üzerlerine ne olduklarını yazar.

Ofis ve büro taşıma işlemlerinizde firmamız sizlere uzman ve profesyonel kadrolar ile ambalajlı, sigortalı, marangozlu ve asansörlü taşıma hizmeti sunar. Malatya  tüm ofis taşımalarınız 7/24 kesintisiz olarak yapılır.

Malatya da ev eşyası ve ofis eşyası taşıma işlemleri sırasında eşyalarınız sigorta altına alınır. Ev eşyanız araç kapıya yanaşmasıyla birlikte sigorta altına girer. Firmamız sizlerin tüm şehir içi evden eve nakliyat ve şehirlerarası evden eve nakliyat işlerinizde sigortalı taşımacılık hizmeti sunar. Şehirlerarası evden eve nakliyat işleriniz için firmamız, geniş araç filosuyla ve uzman kadrosuyla hizmet verir. İlden ile evden eve nakliyat firmaları arasında size en kaliteli taşımacılık hizmetini sunan tek firma

 

Ambalaj nakliyenin ilk adımı ev ofis eşyası nakliyesi sırasında eşyaların kırılmaması çizilmemesi bütün öğeleri ambalajlı olacaktır. Mobilyalarınız usta marangoz eşliğinde sökülür paket elemanı kalın patpat ile ambalajlar, beyaz eşya mobilyalar koltuk takımlarınız kalın patpatlarla sarılır. Mutfak eşyalarınız ambalaj malzemeleriyle sarılıp koli ve taşıma bidonlarına konur özenle nakliyesi yapılır. Elbiseleriniz askılı elbise dolaplara asılır, yastık battaniye yorgan türü eşyalar battal boy naylon torbalara konur. Yataklarınız, bazalar, kanepeler, çekyatlar halılarınız streç balonlu naylon vb. ambalaj malzemeleri kullanılarak sarılır.


Keçiören Nakliyat 2014 - Keçiören Evden Eve Nakliyat