Keçiören Nakliyat

Bodrum Nakliyat

İlk öncelikle bölgelere ayrılan eksperlerimiz eşyanın bulunduğu yere gelip eşyayı inceledikten sonra kesin bir fiyat vermektedir. Eğer anlaşma olursa o dakika yetkili olan eksper ile müşteri arasında bir sözleşme yapılarak taşıma olayı kağıt üzerine dökülür. Eksperin gelmesinin amacı sadece fiyat değil eşyayı tam olarak görüp eşyaya göre araç temin etmek, sigorta değerini belirlemek, taşımada kullanılacak malzemeyi ve taşımaya gelecek olan eleman sayısını belirlemektir..

 

Firmamız, farklı müşteri gruplarının nakliyat ile ilgili ihtiyaçlarını karşılamak, taşınma işini bir dert olmaktan çıkarıp keyif alınabilecek bir işleme dönüştürmek parolasıyla Bodrum da kurulmuştur. Bodrum Nakliyat talebiniz bize telefonla, e-posta veya iletişim formumuzla bize ulaşmasıyla Bodrum Nakliyat eksperi sizi istediğiniz saat ve zamanda ziyaret ederek, nakliyat talebinize uygun planlama eşliğinde çağdaş asansörlü sistemin nasıl kurulacağı, nereye kurulacağı ve eşyanızın sigorta değeri gibi çalışmaları tespit edici planlama yapılır.

 

Eşyanın gideceği yeni yerinde ziyaret edip sonradan olabilecek riskleri en asgariye indirir. Bütün Ev eşyası, parça veya kısmi eşyalarınızı Türkiye'nin her tarafına, nakliyatta lider firma olan Bodrum Nakliyat ile güvenle gönderebilirsiniz. Nakliye seferlerimiz günlük ve haftalık olmak üzere organize edilir. Müşterimize uygun bir zamanda parsiyel eşyalarının nakliyesi gerçekleştirilir. Bu hizmetimizle sizi yüksek nakliyat masrafından kurtarmayı hedefliyoruz. Aklınızda hiçbir soru işareti olmaksızın parça eşyalarınız için güvenle firmamızı tercih edebilirsiniz. Evden eve nakliyat şirketimiz sizlere % 100 kapalı araç garantisi vermektedir. Eşyalarınıza göre araç tespiti yapılır , en ekonomik ve garantili nakliyat hizmeti verilir. Kapalı araçlarımız çeşitli olup güvenli taşımalara göre dizayn edilmiştir. Kapalı araçlarımızdan bazıları raflı sisteme sahip olup eşyalarınız için daha ergonomik yapıya sahiptir.

Keçiören Nakliyat 2014 - Keçiören Evden Eve Nakliyat