Keçiören Nakliyat

Ayrıcalıklı asansörlü nakliyat hizmeti için doğru yerdesiniz!

Asansörlü taşımacılık sistemi klasik yönteme göre çok daha avantajlı bir sistemdir. Günümüzde yüksek binaların çok artması ve taşımacılıkta kolaylık isteği bu yöntemin tercih edilmesine yol açmıştır ve asansörlü nakliyat sistemi yenilikçi ve modern bir sistemdir. Değişen teknoloji ile birlikte taşıma teknikleri de değişmiş ve geliştir. Son yıllarda taşıma motorları sistemi sayesinde nakliye alanında farklı teknikler uygulanmaktadır. Asansörlü nakliyat sistemi bir düzenek sayesinde taşıma sürecini tamamlayan modern bir tekniktir.

Asansörlü taşımacılık; özel bir vinçli asansör aracılığı ile eşyaların pencere ya da balkonlardan taşınması işlemidir. Tüm dünya ve ülkemizde son yıllarda birçok nakliyat firması, konseptlerine asansörlü taşımacılık hizmetini sunmaktadır.

Asansörlü Nakliyat Sisteminin İşleyişi

Vinç makinesine bağlı özel bir asansör aracılığıyla taşıma işlemi gerçekleşir. Asansörlü nakliyat sistemi ilk hizmete sunulduğu zamanlarda fiyatlarının yüksek oluşu ve bu yüzden lüks görülmesi sebebiyle az sayıda insan tarafından rağbet görmüş olsa da günümüzde lüks olmaktan çıkmış, birçok insanın ve nakliyat firmasının tercih sebebi olmuştur.

Belli bir sistem doğrultusunda uzman ekip tarafından uygulanan Keçiören asansörlü nakliyat sistemi özel teknikler ile çalışır. Binanın dışına kurulan bu sistem binanın konumu ve yüksekliğine göre ayarlanmaktadır. Uzman ekip tarafından her ayrıntısı takip edilerek taşıma işlemi gerçekleşir.

Asansörlü nakliyat sistemi kurulumu ve taşıma süreci uzmanlık isteyen bir iştir. Taşımacılık firmaları artık bu konuda uzaman ekiplerle çalışmaktadır. Kalite ve güven sağlamak için asansörlü nakliyat sistemi adım işler.

Asansörlü nakliyat Avantajları Nelerdir?

Çok yüksek katlı bir binada oturanlar ya da apartman boşluklarının dar olduğu apartmanlarda yaşayanlar için oldukça avantajlıdır. Klasik nakliyata göre taşıma işlemi çok daha kısa sürede gerçekleşmekte, ciddi derecede zaman tasarrufu sağlamaktadır.

 Ayrıca taşıma işlemi direkt olarak araçtan evinize ve evinizden taşımayı yapacak araca yapılmakta ve bu sayede fazla sayıda iş gücü ihtiyacına gerek kalmamaktadır. Taşıma ekibi yorulmayacağından paketleme ve diğer işlemlerde daha özenli bir süreç yaşanır.

Klasik yönteme göre asansörlü nakliyat daha güvenilir ve kaliteli bir sistem sunar. Eşyaların kırılma düşme riskleri en aza indirilir.

 

Keçiören Nakliyat 2014 - Keçiören Evden Eve Nakliyat