Keçiören Nakliyat

                                                  İŞİMİZ ÖNCELİĞİMİZ

 

En değerli eşyalarınızı toparlamak, mobilyalarınızı ve beyaz eşyalarınızı sökmek, gerekli kolileri ve ambalajları ayarlamak, yatak, koltuk gibi büyük eşyaları en kaliteli havalı naylonlar ile muhafaza etmek Keçiören nakliyat firmasının işidir. İşe koyulduğumuz günden bugüne daha iyi neler yapabileceğimize ve müşterilerimize daha fazla nasıl faydalı olabileceğimize dair kendimizi geliştirmekteyiz. Yerinde saymayan ve her yeni işi ile kendisi ile yarışan nakliyat olarak evden eve, ilden ile isteyen herkesin eşyaların taşımaktayız. Parça eşya taşıma ve eşya depolama hizmetlerinde de gerekli yardımları yapmakta ve müşterilerimize maddi-manevi sıkıntılar yaşatmadan arzu ettikleri hizmetleri sunmaktayız. Hizmetlerimiz karşısında vermiş olduğumuz fiyat teklifleri de bütçeleri zorlamamakta aksine kolay ödeme seçenekleri ile ödemeler yapılmaktadır.


Yalnızca Ankara ve ilçelerine değil ülkenin her bir noktasına hizmet veren ve kalitesinden her daim en iyi şekilde bahsettiren Keçiören nakliyat olarak çok daha uzun yıllar varlığımız sürdürmeyi hedeflemekteyiz. Eşyalarını teslim edecek güvenilir kişiler arayan ve bütçelerini düşünen kişilerin ilk tercihi olan firmamız kullanmakta olduğu tek kullanımlık malzemeleri sayesinde eşyalarda en ufak bir çizik dahi olmaması adına çalışmaktadır. Ayrıca sigortalı taşımacılık anlayışı ile tüm eşyaların sigorta kapsamına dâhil olmasını sağlamakta ve bu sayede ile müşterilerimiz ile gereksiz tartışmalar içerisine de girmemekteyiz. Teknolojinin en iyi takipçilerinden olan firmamız bu sayede kendisini geliştirmekte ve müşterilerine daha faydalı olmaktadır.  

    

Nakliyat sektöründe bulunan fakat yaptıkları işin ciddiyetinde olmayan birçok firma maddi zararların yanı sıra manevi olarak ta müşterilerine sıkıntı yaşatmaktalar. Zamanları olmadığı için ya da daha profesyonel taşınmalar arzu ettikleri için nakliyat firmalarından yardım almayı tercih eden kişiler yanlış tercihleri sonucunda istenilmeyen durumlarla karşılaşmaktalar. Her durum karşısında kendilerini haklı çıkartmakta olan firmaların almış olduğu olumsuz müşteri yorumları, memnuniyetsizlikler kısa sürede isimlerinin sektörden silinmesine neden olmaktadır. Bu tür durumları göz önünde bulunduran ve işine saygı duyan Keçiören nakliyat olarak bizler önceliği müşterilerimizin isteklerine vermekteyiz. Onların yönlendirmeleri ile işlerimizi devam ettirmekte ve eşyalarını kendi eşyalarımız gibi benimseyerek zarar görmemeleri adına elimizden gelenin fazlasını yapmaktayız.

Etiketler

Ankara Nakliyat
Keçiören Nakliyat
Keçiören Evden Eve Nakliyat
Şehirler Arası Nakliyat
Şehir İçi Nakliyat
Evden Eve Nakliyat
Keçiören Nakliyat 2014 - Keçiören Evden Eve Nakliyat