Keçiören Nakliyat

23.05.2016 Keçiören nakliyat için ayrıcalıklı hizmet ve uygun fiyat için doğru yerdesiniz!

Keçiören evden eve nakliyat için uygun fiyat, kaliteli hizmet burada!

Keçiören nakliyat diğer taşıma firmaları arasında adından söz ettiren modern hizmetiyle Keçiören nakliyat Türkiye’nin her yerinde hizmet vermektedir.

Firmamız, her nerede olursanız olun ihtiyacız olan hızlı, güvenli ve modern nakliye hizmetini sunmaktadır. Değişen yaşam koşulları her sektörde olduğu gibi nakliye sektöründe de kendini göstermekte sunulan hizmet gelişen teknolojiye göre değişmektedir.

Nakliye ihtiyacı olan kişiler için nakliye firması çok önemlidir. Değerli eşyalarını güvenerek teslim etmek isteyen müşteriler için Keçiören nakliyat birçok modern çözüm sunmaktadır. Nakliye artık modern ve güvenilir koşullarda sunulması gereken bir hizmet halini almıştır.

Keçiören Nakliyat Özellikleri

Keçiören nakliyat şehirlerarası nakliyat hizmetini K3 yetki belgesi adında Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermektedir. Ankara’ dan şehirlerarası nakliye müşterileri şirket İle irtibata geçerek uzman talep etmeleri gerekir. Eşyalara bakıldıktan sonra sözleşme yapılarak daha sonra kapalı kasa bir araçla eşyalar ambalaj yapıldıktan sonra yeni evinize gerekli montaj işleri yapılarak teslim edilmektedir.

Firmadan ev eşyası depolama hizmeti almak için bir telefon etmeniz yeterli olacaktır. Keçiören evden eve nakliyat eşya depolama hizmeti öncesi uzman göndererek eşyanızın durumu kontrol sonrası gerekli malzeme tespiti, depoda kapladığı alan tespiti yapılarak gerekli fiyat vermektedir.

Anlaşma sağlanırsa sözleşme yapılarak iş hizmet günü belirlenir eşyalarınız paketlenerek depoya transfer edilir. Depoda kaldığı sürece istediğiz zaman eşyalarınızı görebilir almak istediğiniz parça eşyalarınız alabilirsiniz.

Keçiören Nakliyat Güvenilir Ve Modern Hizmet

Sigortalı nakliyat hizmeti sunan Keçiören nakliyat güvenilir taşımacılığın adresidir. Nakliyat sigortası kapsamı bellidir sigorta demek eşyanızı taşıyan firma sorumluluk alması demektir. Nakliye sigortası şehirlerarası taşıma hizmetin de kaza durumları için yaptırılan poliçe türüdür.

Keçiören Nakliyat Şirketi asansörlü nakliyat hizmetini sizlere sunmaktadır. Yüksek katlı binalara kurulan sistem evinizin penceresi veya balkondan paketlenmiş eşyaları sıfır hatayla eski eviniz den yeni evinize sorunsuz taşımaktadır.

Kurumsal olarak da asansör hizmeti verilmektedir inşaat halindeki yüksek katlı binalara malzeme çıkartma işlemini modern bir şekilde gerçekleştirmektedir. Keçiören evden eve nakliyat için imkânsız diye bir şey yoktur. Siz istersiniz ve onlar yaparlar.

<< Önceki
Keçiören Nakliyat 2014 - Keçiören Evden Eve Nakliyat